TERMINI
KONSULTACIJA SA PREDMETNIM NASTAVNICIMA ZA ŠKOLSKU 2018/2019. GODINU
Predmet |
Nastavnik |
Konsultacije-dan i vrijeme |
Tehnička kultura |
Amina Kamarić |
Četvrtak, 8:50 |
Likovna kultura |
Mensuda Kadribegović |
Četvrtak,12:20 |
Matematika |
Suada Medošević |
Četvrtak, 12:20 |
B/H/S jezik i književnost |
Dušanka Ivanković |
Četvrtak, 11:00 |
Hemija |
Mirsada Lukač |
Ponedjeljak, 10:30 |
Tjelesni i zdravstveni odg. |
Amna Kovač |
Petak, 12.20 |
Engleski jezik |
Edisa Gerin Ćorović |
Četvrtak, 12:20 |
Fizika |
Lejla Lalatović |
Petak, 11:30 |
Njemački jezik |
Enisa Elezović- Mirvić |
Srijeda, 10:25 |
Historija |
Amela Bajrić |
Utorak, 13:10 |
Geografija |
Dževad Džafić |
Ponedjeljak, 11:30 |
ZŽS |
Dina Hmjelovjec |
Utorak, 12:20 |
B/H/S jezik i književnost |
Amra Fazlić |
Srijeda, 8:50 |
Islamska vjeronauka |
Amira Išerić |
Utorak, 14:00 |
Muzička kultura |
Sanja Jeremić |
Srijeda, 14:00 |
Muzička kultura |
Alma Šuman |
Utorak, 14:00 |
Produženi boravak |
Nikolina Radovanović |
Utorak, 14:00 |
Biologija |
Samira Fočak |
Srijeda, 11:30 |
Informatika |
Melisa Zilić |
Srijeda, 11:30 |
Matematika |
Amra Hodžić |
Ponedjeljak, 8:50 |
B/H/S jezik i književnost |
Emina Dautbašić |
Petak, 9:45 |
Napomena: Svake sedmice |
Termini informacija za roditelje
Informacije za roditelje, Vijeće učenika i Vijeće roditelja
razredna nastava 2018/2019.
Razred |
Razrednici |
Informacije |
Vijeće roditelja |
I-1 |
Sanela Sehili |
Srijeda, poslije 3. časa
16:35 |
Bašić Amir |
II-1 |
Delila Hukić-Tabučić |
Srijeda, poslije 4. časa
17:25 |
Esad Šuman |
III-1 |
Aida Karup |
Četvrtak,poslije 4. časa |
Bakšić Vildana |
IV-2 |
Amra Efendić |
Srijeda poslije 4, časa u 17:30 |
Šahmanović Aida |
IV-1 |
Nafa Tarić |
Srijeda u 17:30 |
Talirević Sanela |
Informacije za roditelje, Vijeće učenika i Vijeće roditelja
predmetna nastava 2018/2019.
Raz |
Razrednici i paral. razred. |
Informacije |
Vijeće roditelja |
Vijeće učenika |
V-1 |
Edisa Gerin Ćorović |
Ponedjeljak, u 16:00
Četvrtak, 12:20 |
Svjetlana Nedimović |
Dino Uzunović |
VI-1 |
Samira Fočak |
Srijeda, 17:30 svake druge sedmice, od 5.9. u 11:30 svakih 15 dana od 12.9. |
Maja Ljubović |
Tarik Hadžić |
VII-1 |
Amra Fazlić |
Srijeda, 17:00 svake druge sedmice a u 9:00 svake sedmice |
Vildana Šipilović |
Irfan Bešlagić |
VII-2 |
Amna Kovač |
Srijeda od 17:00 svake druge sedmice u 10:30 |
Hana Bošnjaković |
Emana Gušić |
VIII-1 |
Amina Kamarić |
Srijeda u 17:00 |
Maja Kološ |
Ammar Pašanović |
IX-1 |
Dušanka Ivanković |
Četvrtak u 17:00 |
Sanela Bradarić-Kadribašić |
Davud Mahmutović |
|
|
|