AKTIVNOSTI BIBLIOTEKE

Kutak za čitanje u produženom boravku!

BIBLIOTEKA NA OTVORENOM

Učenici  naše  škole  su  prisustvovali otvaranju  i realizaciji  projekta  općine  Centar  pod  nazivom ” Biblioteka  na  otvorenom”. Otvaranje  je  upriličeno u  Velikom  parku  i  ovaj  tip  biblioteke je  otvorio načelnik  Ajnadžić  na  dan  15.10.2019.  godine.

HUMANITARNA AKCIJA!

Naša  škola  je  poklonila  248  udžbenika  osnovnoj  školi  u  Konjević  Polju  na  dan  16.10.2019.  godine.  Donaciju  su  odnijeli  ljudi  koji  su  skupljali  sve  donacije  iz  JU  Osnovnih  škola  Općine  Centar.

PREZENTACIJA  MONOGRAFIJE  ŽIVJETI  EKO  U  DOMU  ARMIJE

Veljković  Nataša,  bibliotekar,  je  prisustvovala  promociji  eko  –  monografije  JU  Osnovna  škola  „ Safvet  –  beg  Bašagić  „ Sarajevo  1996  –  2017. koja  je  održana  u  Domu  armije   23.03.2019.  godine.  Monografija  nosi  naziv  ” Živjeti  eko” od  autora Jasminka  Avdić.

DRUŠTVO BIBLIOTEKARA FBiH

Bibliotekar  Veljković Nataša  je  učestvovala  na  prvom  stručnom  skupu  Društva  biblotekara  Federacije  Bosne  i  Hercegovine,  koji  je  održan  u  Maglaju  13.03.2019.  godine.  Tema  ovog  skupa je  bila  Saradnja  i  umrežavanje:  Novi  početak.