Otvorenje obnovljene fiskulturne sale

Prigodnim programom danas je uz prisustvo brojnih zvanica otvorena obnovljena fiskulturna sala. Naši učenici su se, na sebi svojstven način, pjesmom i plesmom zahvalili svima koji su dali neki doprinos i učinili da naša sala osvane u novom ruhu.

Direktorica škole, Amira Išerić je u svom govoru istakla važnost ovog projekta i posebno se zahvalila Općini Centar na velikoj finansijskoj podršci bez koje ne bi bilo moguće realizovati jedan ovakav projekat.

Učešće u finansiranju je uzeo i grad Sarajevo. Direktorica se također zahvalila na saradnji članovima Školskog odbora i Vijeća roditelja. Načelnik Općine Centar, Srđan Mandić je najavio nastavak saradnje i podršku za naredne projekte.

Na kraju svečanosti, učenici Imran i Orhan Šahmanović su našoj školi poklonili dvije nove košarkaške lopte.